راهنمای نهایی ساختار URL ها برای سازگاری بیشتر با سئو

زمان توقف Dwell-Time و تاثیر آن در سئو سایت
زمان توقف یا Dwell Time چیست ؟
آگوست 26, 2018
چگالی کلمات در سئو
تراکم کلمات کلیدی و تاثیر آن بر سئو کلمات
آوریل 21, 2019
Show all

راهنمای نهایی ساختار URL ها برای سازگاری بیشتر با سئو

راهنمای نهایی برای یک ساختار URL دوستانه برای SEO

همیشه اولین ایمپرشن ها محاسبه می شوند. و بعدی ها دیگر یک بازگشت محسوب می شود.( اشاره به گوگل آنالیتیکس) و هنگام مراجعه به وب سایت شما ، URL های شما اغلب اولین چیزی هستند که گوگل و مشتریان می بینند.

URL ها همچنین ساختارهای یک سلسله مراتب مؤثرسایت ، عبور از طریق دامنه شما و هدایت کاربران به مقصد مورد نظر خود هستند.

اما به دست آوردن ساختار درست URL شامل ترکیبی پیچیده از عوامل قابل استفاده و قابلیت دسترسی ، همراه با برخی از SEO های قدیمی و جدید است.

اگرچه هیچ رویکردی با اندازه همه وجود ندارد ، قوانینی وجود دارد که همه ما می توانیم از آنها استفاده کنیم تا از URL های مان بیشترین استفاده را بکنیم و سایتهای خود را برای موفقیت آتی سئو تنظیم کنیم.

۱٫ از کلمات کلیدی خود استفاده کنید

هر بار که صفحه ای را در دامنه خود راه اندازی می کنید ، باید هدفی داشته باشد. چه معامله ای ، چه اطلاعاتی و چه اداری ، دلیل وجود آن باید از ابتدا مشخص باشد.

شما می خواهید این صفحه توسط افراد مناسب (و خزنده ها) کشف شود ، بنابراین شما می توانید برخی از تحقیقات مربوط به کلید واژه ها را درج کنید و اصطلاحات مربوطه را درج کنید. توصیفی از این موارد – اصطلاحی که در مورد این صفحه به دست می آید – باید در URL ، نزدیک به دامنه root قرار بگیرد.

ما با صفحات متعددی روبرو خواهیم شد که بعداً به همان موضوع پرداخته اند ، اما فعلاً ، بیایید مثال ساده یک صفحه را تصور کنیم که به وضوح یک موضوع را اداره می کند. بیایید برای ویسکی برویم.

مثال عمومی:

https://example.com/topic

مثال مبتنی بر ویسکی:

https://example.com/whiskey

حتی این حتی به نظر می رسد ساده نیست.

آیا باید از “ویسکی” یا “ویسکی” به عنوان املای استاندارد استفاده کنیم؟ هر دو معتبر هستند ، در حالی که اولی یک املایی ایرلندی و دومی اسکاتلندی است. هجی ایرلندی در ایالات متحده پذیرفته شده است ، اما ما قبل از شروع به کار به عنوان تغییرات انتخاب شده ما به اثبات بیشتری نیاز داریم.

مرورگر کلمات کلیدی Moz برای این نوع مخمصه ها بسیار عالی است ، زیرا کلمات کلیدی را در کنار هم قرار می دهد تا تخمینی از حجم جستجو برای موضوعات خاص ارائه دهد. در این دوره از حجم جستجوی سطح مبهم کلمات کلیدی ، یک راه حل خوب ارائه می دهد.

ویسکی ویسکی
url های سازگار با سئو

حجم جستجو با “ویسکی” است و سایت ما در ایالات متحده مستقر است ، بنابراین بیایید با آن کار کنیم.

۲٫ ساختن یک ساختار صدا برای آینده

شاید بزرگترین چالشی که همه ما هنگام تعریف یک سلسله مراتب URL از سایت با آن روبرو هستیم ، اطمینان از این باشد که هنوز هم برای اهداف ما متناسب با سالهای آینده نخواهد بود.

به همین دلیل است که برخی وب سایت ها به عنوان لحاف وصله ای از دامنه های فرعی و مسیرهای متناقض برای رسیدن به محصولات مشابه خاتمه می یابند. این از منظر کاربر ضعیف است ، اما همچنین سیگنال های گیج کننده ای را در مورد چگونگی طبقه بندی ارائه محصولات خود به Google ارسال می کند.

نمونه ای از این موارد می تواند باشد:

https://example.com/whiskey/irish-whiskey/jameson

https://example.com/bushmills

اولین URL به طور منطقی از دامنه به دسته دیگر به زیر گروه به محصول جریان می یابد. URL دوم از دامنه به محصول دیگر منتقل می شود. بصورت سلسله مراتبی ، هر دو محصول باید در همان سطح در سایت بنشینند و مثال جیمسون برای سئو و کاربران بهتر است.

هرچند با این مسئله زیاد روبرو می شویم. چرا؟

این یک عدم ارتباط ساده است ، زیرا یک تیم محصول بدون مشورت با طرفین ، کالای جدیدی را مستقیماً در سایت راه اندازی می کنند. همچنین می تواند به دلیل عدم موفقیت در برنامه ریزی های آینده باشد.

در هر صورت ، لازم است ساختار خود را از قبل تنظیم کنید. با تیم های مختلف همکاری کنید تا مسیر آینده تجارت را درک کنید ، سپس دانش SEO خود را برای شکل دادن به معماری سایت اضافه کنید. به ندرت عالی خواهد بود ، اما هرچه بیشتر برنامه ریزی کنید ، خطاهای کمتری برای خنثی کردن خط وجود خواهید داشت.

۳٫ از کلمات و شخصیت های اضافی جلوگیری کنید

به عنوان یک قاعده کلی ، مطمئن شوید که کاربر می تواند با دیدن URL صفحه شما را درک کند. این بدان معناست که شما نیازی به درج پیش فرض یا پیوند مشترک ندارید.

کلماتی مانند “و” یا “the” فقط حواس پرتی هستند و می توانند از URL خارج شوند. همانطور که کاربران می توانند بفهمند موضوع در مورد این کلمات کوتاه چیست ، گوگل تمام معنای مورد نیاز خود را نیز به دست خواهد آورد.

همچنین باید از تکرار کلمات کلیدی در URL ها خودداری کنید. اضافه کردن همان کلمه کلیدی چندین بار به امید افزایش رتبه های شما فقط به یک ساختار URL اسپم منجر می شود.

نمونه ای از این تکرار غیر ضروری خواهد بود:

https://domain.com/ ویسکی / ایرلندی- ویسکی / جامسون-ایرلند- ویسکی / جامسون-ایرلند- ویسکی -هستوری

دو کاربرد اول کلمه کلیدی اصلی معنی دارد ، اما سوم و چهارم overkill هستند.

چند نکته دیگر که باید در مورد این موضوع در نظر داشته باشید:

 • حساسیت به مورد: یافتن نسخه های متعدد با همان URL مشترک ، شگفت آور است که یکی از آنها در موارد کوچک و دیگری با حروف بزرگ گاه به گاه. از علامت های کانونی برای علامت گذاری به آدرس URL در پرونده های پایین به عنوان نسخه مورد نظر استفاده کنید یا در صورت امکان از تغییر مسیرهای دائمی استفاده کنید.
 • هش ها: این موارد برای ارسال کاربران به بخش خاصی از یک صفحه مفید است ، اما استفاده از آنها را در شرایط دیگر محدود کنید. اگر کاربران محتوای پس از منحصر به فرد بودن نماد # ارسال شده اند ، به جای آن از طریق یک URL ساده در دسترس قرار دهید.
 • Delimiters Word: برای جدا کردن کلمات در رشته های URL خود ، با دکمه ها بچسبید. خطوط زیرین برای پیوستن دو کلمه به یکدیگر خدمت می کنند ، بنابراین در استفاده از این موارد احتیاط کنید.
 • طول URL: Google پس از ۵۱۲ پیکسل ، URL شما را در صفحات نتایج جستجو کوتاه می کند. یک قانون خوب این است که URL های y0ur را تا حد امکان کوتاه نگه دارید ، بدون اینکه معنی کلی آنها را از دست بدهید.
شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   گوگل فلوریدا Florida: اولین بروزرسانی عمده الگوریتم گوگل

۴- رشته های URL پویا را به حداقل برسانید

بسته به سیستم مدیریت محتوائی که استفاده می کنید ، این یکی می تواند سخت تر از آن باشد که به نظر می رسد. برخی از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی به طور خودکار رشته های کاراکتر را حذف می کنند که URL های شما را به همراه دارند:

https://domain.com/cat/؟cid=7078.

اینها کمی ناخوشایند هستند و همچنین مخالف قوانینی هستند که در بالا بیان کردیم. ما URL های ایستا می خواهیم که شامل یک ساختار پوشه منطقی و کلمات کلیدی توصیفی هستند.

اگرچه موتورهای جستجو هیچ مشکلی در خزیدن یا ایندکس کردن هر یک از انواع ندارند ، به دلایل مبتنی بر سئو بهتر است از URL های استاتیک استفاده کنید نه به صورت پویا. نکته این است که ، URL های استاتیک حاوی کلمات کلیدی شما هستند و کاربرپسند تر هستند زیرا می توان با مشاهده نام URL استاتیک ، متوجه شد که این صفحه چیست.

بنابراین چگونه می توانیم به این مسئله پی ببریم؟ اگر وب سرور شما Apache را اجرا می کند ، می توانید از بازنویسی قوانین استفاده کنید و برخی از ابزارهایی مانند این از Generate It مفید هستند. برای سیستم عامل های مختلف اصلاحات مختلفی وجود دارد (برخی از آنها پیچیده تر از سایرین).

برخی از توسعه دهندگان وب نیز از URL های نسبی استفاده می کنند. مشکلی که در URL های نسبی برای SEO وجود دارد این است که آنها به بستری که در آن رخ می دهد بستگی دارند. پس از تغییر متن ، ممکن است URL کار نکند. برای سئو ، بهتر است از URL های مطلق بجای آدرسهای نسبی استفاده کنید ، زیرا موتورهای جستجوگر اولویت را از اولویتهای خود استفاده می کنند .

اکنون ، گاهی اوقات می توانید پارامترهای مختلفی را برای ردیابی تجزیه و تحلیل یا دلایل دیگر (مانند sid ، utm و غیره) به URL اضافه کنید تا مطمئن شوید این پارامترها باعث نمی شوند تعداد URL های دارای محتوای تکراری در بالای صفحه رشد کنند ، شما می توانید هر یک از موارد زیر را انجام دهید:

 • از Google بخواهید که پارامترهای خاص URL را در کنسول جستجوی Google در پیکربندی> پارامترهای URL نادیده بگیرد .
 • ببینید سیستم مدیریت محتوای شما به شما امکان می دهد URL ها را با پارامترهای اضافی با همتایان کوتاهتر خود تحکیم کنید.

۵- نسخه های مختلف سایت خود را تحکیم کنید

به طور معمول ، دو نسخه اصلی دامنه شما در موتورهای جستجوگر فهرست بندی می شوند: نسخه www و غیر www آن. ما می توانیم به پیچیدگی در داشتن نسخه امن (https) و غیر ایمن (HTTP) نیز اضافه کنیم ، با این کار گوگل اولویت را ترجیح می دهد.

بیشتر سئوها از تغییر مسیر ۳۰۱ استفاده می کنند تا یک نسخه از سایت خود را به دیگری (یا برعکس) نشان دهند. این به موتورهای جستجو می گوید که یک URL خاص به طور دائم به مقصد دیگری منتقل شده است.

روش دیگر (به عنوان مثال ، هنگامی که شما نمی توانید یک تغییر مسیر را انجام دهید) ، می توانید نسخه مورد نظر خود را در کنسول جستجوی Google در تنظیمات> تنظیمات> دامنه ترجیحی مشخص کنید. با این حال ، این اشکالات خاصی دارد:

 • این فقط به Google اهمیت می دهد.
 • این گزینه فقط به دامنه های root محدود می شود. اگر یک سایت مثال.wordpress.com دارید ، این روش برای شما مناسب نیست.

اما چرا در وهله اول نگران موضوع www vs non-www هستیم؟ نکته این است که برخی از بک لینک های شما ممکن است به نسخه www شما اشاره کنند ، در حالی که برخی می توانند به نسخه غیر www مراجعه کنند.

برای اطمینان از تثبیت ارزش SEO کلیه نسخه ها ، بهتر است صریحاً این پیوند را بین آنها برقرار کنید. شما می توانید این کار را از طریق تغییر مسیر ۳۰۱ ، در کنسول جستجوی Google یا با استفاده از یک برچسب متعارف انجام دهید ، که مورد دوم را با جزئیات بیشتری در زیر مشاهده خواهیم کرد.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   تراکم کلمات کلیدی و تاثیر آن بر سئو کلمات

۶٫ استفاده صحیح از برچسب های Canonical

بنابراین ، برچسب های متعارف. اینها وقتی که چندین نسخه از آنچه در اصل همان صفحه است وجود دارد ، یک کد بسیار مفید است. با اضافه کردن یک برچسب متعارف ، می توانید به Google بگویید کدام یک نسخه مورد نظر شما است.

توجه: برچسب کانونی فقط با هدف کمک به موتورهای جستجو در تصمیم گیری در مورد URL کانونی شما اعمال می شود. برای تغییر مسیر صفحات سایت ، از تغییر مسیرها استفاده کنید. و ، برای محتوای صفحه بندی شده ، در اکثر موارد استفاده از برچسب های rel = “next” و rel = “prev” منطقی است.

برچسب های متعارف تقریبا برای هر وب سایت مفید هستند ، اما آنها به ویژه برای خرده فروشان آنلاین قدرتمند هستند.

به عنوان مثال ، در وب سایت میسی ، می توانم مستقیماً با استفاده از URL (https://www.macys.com/shop/bed-bath/quilts-bedspreads) به صفحه Quilts & Bedspreads بروم یا می توانم مسیرهای مختلفی را طی کنم صفحه اصلی:

 • من می توانم به صفحه اصلی بروید >> تختخواب و حمام >> لحاف و روتختی. URL زیر با مسیر من ثبت شده ایجاد می شود:

https://www.macys.com/shop/bed-bath/quilts-bedspreads؟id=22748&edge=hybrid

 • یا می توانم به صفحه اصلی بروید >> برای صفحه اصلی >> تختخواب و حمام >> ملافه> لحاف و روتختی. URL زیر تولید می شود:

://www.macys.com/shop/bed-bath/quilts-bedspreads؟id=22748&cm_sp=us_hdr--bed-٪۲۶-bath--22748_quilts-٪۲۶-bedspreads_COL1

اکنون ، هر سه URL به یک محتوای مشابه منتهی می شوند. و اگر به کد هر صفحه توجه کنید ، برچسب زیر را در قسمت head مشاهده خواهید کرد:

برچسب های متعارف
url های سازگار با سئو

همانطور که می بینید ، برای هر یک از این URL ها ، یک URL کانونی مشخص شده است که پاکترین نسخه تمام URL های این گروه است:

https://www.macys.com/shop/bed-bath/quilts-bedspreads؟id=22748

آنچه این کار را انجام می دهد ، این است که ارزش جستجوگرها را از هر سه این سه URL ممکن است به یک آدرس اینترنتی واحد که باید در نتایج جستجو (URL متعارف) نمایش داده شود ، کاهش دهد. معمولاً موتورهای جستجو کار بسیار خوبی را انجام می دهند و URL های متعارف خود را شناسایی می کنند ، اما همانطور که Susan Moskwa یک بار در Google Webmaster Central نوشت :

“اگر ما قادر به شناسایی همه نسخه های مربوط به یک صفحه خاص نباشیم ، نمی توانیم تمام خصوصیات آنها را تثبیت کنیم. این ممکن است قدرت تقسیم بندی سیگنال های رتبه بندی شده آن محتوا را با تقسیم آنها در چندین آدرس اینترنتی رقیق کند . “

۷٫ اختیار مقام موضعی

در رهنمودهای ارزیابی کننده کیفیت جستجوی خود گوگل (یک سند خوانده شده برای همه سئوها!) ، به محتوای اصلی و محتوای تکمیلی اشارات روشنی وجود دارد.

محتوای اصلی صفحه اصلی شما در هر بخش خواهد بود که در واقع دسته بندی شما را درباره همه مشخص می کند. غرفه شما را به عنوان منبع مرتبط با موضوع معرفی می کند. محتوای مکمل ، همانطور که از نام آن پیداست ، اطلاعات اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به مرور موضوع بپردازند و به تصمیمات آگاهانه ای برسند.

ساختار URL یک مؤلفه اساسی برای به دست آوردن این حق است.

بنابراین ، اجازه دهید به مثال ویسکی خود برگردیم تا ببینیم چگونه می توانیم با این مسئله مقابله کنیم. سایت ما تجارت الکترونیکی متمرکز است و ما می خواهیم محصول را بفروشیم. با این حال ، رفتن به صفحات محصول و فقط فشار آوردن به محصولات ، برابر با دید تونل SEO است.

تحقیقات اولیه ما از Moz Keyword Explorer منبع خوبی برای تهیه این برنامه ها است. در زیر ، لیست کلمات کلیدی را صادر کرده ام و آن را به مباحث با بالاترین حجم کاهش داده ام. از اینجا ، ما می توانیم تصمیم بگیریم که چه چیزی ممکن است به عنوان یک موضوع برای یک صفحه اصلی یا محتوای محتوای تکمیلی شناخته شود.

ویسکی موز
url های سازگار با سئو

البته این یک نمونه ساده و فقط یک قدم اول است.

با این حال ، شایان ذکر است که این رویکرد فراتر از محصول فقط از دسته> زیر طبقه> است. با فکر کردن به لحاظ محتوای اصلی و محتوای تکمیلی ، یک محصول دقیقاً به اندازه یک دسته بندی ، محتوای اصلی را کسب می کند. سؤال بیشتر درباره این است که مصرف کنندگان می خواهند در مورد چه موضوعاتی بحث کنیم تا به آنها در انتخاب کمک کنیم.

از اینجا ، ما می توانیم به برخی از این مباحث بپردازیم و شروع کنیم به بررسی آنچه که ممکن است هر توپی شبیه باشد.

برخی از فرصت های واضح در حال حاضر برای ایجاد محتوا و رتبه بندی از طریق قطعه های غنی مشخص است. مردم می خواهند بدانند که ویسکی چگونه ساخته می شود ، چه گونه های مختلفی وجود دارد و البته اینکه آیا “ویسکی” یا “ویسکی” هجی شده است. این می تواند سرآغاز پرونده ای برای ایجاد راهنمای چشیدن ویسکی یا مرکز محتوای “ویسکی” در سایت باشد.

این رویکرد به همراه معیارهای دشواری در رتبه بندی ، اولویت های تجاری و توانایی تولید محتوا ، به زودی به عنوان سلسله مراتب سایت و تجزیه و تحلیل فرصت ها شکل می گیرد.

برای مثال ویسکی ما ، ممکن است ساختار زیر را شامل شود:

https://domain.com/whiskey/whiskey-tasting-guide

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   شبکه های اجتماعی تهدیدی بر سلطه گوگل

https://domain.com/whiskey/whiskey-tasting-guide/how-to-taste-whiskey

https://domain.com/whiskey/whiskey-tasting-guide/how-is-whiskey-made

باز هم ، تصمیماتی برای اتخاذ وجود دارد.

در آخرین URL می توان ادعا کرد که صفحه راهنمای مزه مزه ویسکی جو باید در زیر صفحه زیر دسته ویسکی جو در سلسله مراتب سایت قرار بگیرد. ویسکی جو به عنوان “محتوای اصلی” در صفحه گسترده من مشخص شده است. انتخاب در اینجا به جایی می رسد که می خواهیم ارزش را تحکیم کنیم. پراکندگی این مقدار ، شانس ما را برای رتبه بندی برای هر اصطلاح راهنمایی مزه دار کاهش می دهد.

این دقیقاً انواع تصمیماتی هستند که در صورت عدم منطق ثابت ، می توانند به یک ساختار اشتباه منجر شوند.

همه اینها به اقتدار موضعی شما کمک می کند و دید سایت را افزایش می دهد.

این نوع محتوا اغلب در سایت نیز وجود دارد. من با گفتن یک وب سایت ، ادعا نمی کنم چیزی انقلابی داشته باشم. با این حال ، ساختار این محتوا و چگونگی ارتباط موجودیت ها با یکدیگر ، تفاوت بین موفقیت و عدم موفقیت را ایجاد می کند.

این می تواند به عنوان یک تاکتیک “سریع پیروزی” مورد استفاده قرار گیرد و تمایل دارد که به خوبی توسط همه طرفها مورد استقبال قرار گیرد. به روزرسانی و جابجایی محتوای موجود ، همیشه ساده تر از درخواست یک مرکز محتوای کاملاً جدید است.

۸- یک نقشه سایت XML ایجاد کنید

هنگامی که همه موارد بالا را حذف کردید ، می خواهید مطمئن شوید موتورهای جستجو می دانند که با وب سایت خود چه می گذرد. اینجاست که نقشه های نقشه در دسترس هستند – به ویژه نقشه های XML.

یک نقشه سایت XML با نقشه سایت HTML اشتباه گرفته نمی شود. مورد اول مربوط به موتورهای جستجو است ، در حالی که دومی بیشتر برای کاربران انسانی طراحی شده است (اگرچه کاربردهای t00 دیگری نیز دارد).

بنابراین نقشه سایت XML چیست؟ به زبان ساده ، این لیستی از آدرسهای اینترنتی سایت شما است که به موتورهای جستجو ارسال می کنید. این دو هدف دارد:

 1. این کمک می کند موتورهای جستجو راحت تر صفحات سایت شما را پیدا کنند.
 2. موتورهای جستجو می توانند از نقشه سایت به عنوان مرجع در هنگام انتخاب URL های متعارف در سایت خود استفاده کنند.

همانطور که در بالا دیدیم ، انتخاب موتور URL مورد علاقه (معمولی) ضروری می شود وقتی موتورهای جستجو صفحات تکراری را در سایت شما مشاهده کنند.

بنابراین ، از آنجا که آنها هیچ نتیجه ای در نتایج جستجو نمی خواهند ، موتورهای جستجوگر از الگوریتم خاصی برای شناسایی صفحات تکراری استفاده می کنند و فقط یک URL را برای نمایش گروه در نتایج جستجو انتخاب می کنند. سایر صفحات وب فقط فیلتر می شوند.

اکنون ، به نقشه های سایت برگردید. یکی از معیارهایی که ممکن است موتورهای جستجو برای انتخاب URL متعارف برای گروه صفحات وب استفاده کنند این است که آیا این URL در نقشه سایت وب سایت ذکر شده است یا خیر.

بنابراین ، چه صفحات وب باید در نقشه سایت شما گنجانده شود؟ به دلایل صرفاً جستجوگرها ، توصیه می شود فقط صفحات وب را که می خواهید در جستجو نشان دهید ، درج کنید. شما باید یک حساب جامع تر از آدرس های اینترنتی سایت خود را در نقشه سایت HTML درج کنید.

خلاصه

ساختار URL دوستدار SEO شامل موارد زیر است:

 • خواندن آسان: کاربران و موتورهای جستجو می توانند فقط با مشاهده URL بتوانند آنچه در هر صفحه است را درک کنند.
 • غنی از کلمات کلیدی : کلمات کلیدی هنوز اهمیت دارند و نمایش داده شدگان هدف شما باید در URL باشند. فقط بیش از حد احتیاط کنید. گسترش URL ها فقط برای اضافه کردن کلمات کلیدی بیشتر یک ایده بد است.
 • سازگار: روش های مختلفی برای ایجاد یک ساختار URL دوستانه برای SEO در هر سایتی وجود دارد. این ضروری است که ، هر منطقی را که انتخاب کنید دنبال کنید ، به طور مداوم در سراسر سایت اعمال می شود.
 • استاتیک: پارامترهای پویا به ندرت بهترین دوست SEO هستند ، اما کاملاً متداول هستند. در صورت امکان ، راه حلی پیدا کنید که به سایت شما اجازه دهد به جای آن URL های استاتیک ارائه دهد.
 • ضد آینده: هنگام برنامه ریزی ساختار سایت خود به فکر آینده باشید. شما باید تعداد تغییر مسیرها را در دامنه خود به حداقل برسانید و در صورت عدم نیاز به تغییر عمده فروشی در URL ها ، انجام این کار ساده تر است.
 • جامع: برای اطمینان از داشتن پوشش کافی برای کلیه مباحث مربوطه ، از مفاهیم محتوای اصلی و محتوای تکمیلی استفاده کنید. این به حداکثر رساندن بازدید سایت شما می باشد.
 • پشتیبانی شده توسط داده ها: به طور معمول برای راه اندازی یا به روزرسانی ساختار سایت خاص نیاز به خرید از طرف بسیاری از ذینفعان است. اعداد صحبت می کنند ، بنابراین از داده های جستجو و تجزیه و تحلیل برای پشتیبانی از پرونده خود استفاده کنید.
 • ارسال شده به موتورهای جستجو: در آخر ، یک نقشه سایت XML ایجاد کنید که حاوی کلیه URL هایی باشد که می خواهید از طریق SEO رتبه بندی کنید و آن را به موتورهای جستجو ارسال کنید. این تضمین خواهد کرد که تمام تلاش شما جایزه ای را که می خواهد کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.