سئو محلی چیست؟ و چه کسانی از سئو محلی سود میبرند ؟

طراحی سایت و دسترسی های موبایل
اپلیکیشن های موبایل و مجوز دسترسی به اطلاعات
آوریل 12, 2017
AMP در طراحی سایت
اهمیت AMP در سرعت صفحات سایت
آوریل 17, 2017
Show all

سئو محلی چیست؟ و چه کسانی از سئو محلی سود میبرند ؟

سئو محلی

مشتریان در جستجوی بهترین محصولات و خدمات نزدیک خود هستند – و آنها پاسخ سریع می خواهند.

آیا کسب و کار شما دقیقاً در زمانی که مشتریان محلی به دنبال آن هستند ، نشان داده می شود؟ آیا آنها شما را از بین همه مشاغل محلی که محصولات و خدمات یکسانی را ارائه می دهند انتخاب می کنند؟

کتاب الکترونیکی موتور جستجوگر ، راهنمای سئو محلی ، به مواردی که باید در مورد بهینه سازی برای جستجوی محلی بدانید ، می پردازد.

بهینه سازی موتور جستجوی محلی نیاز به یک رویکرد استراتژیک و هدفمند دارد که از سئو  متمایز باشد.

آجر و خمپاره اندازهایی که می خواهند در برابر رقبا پیروز شوند باید مطمئن باشند که تمام سیگنال های محلی در فضای جستجوی محلی گوگل سازگار و درست هستند.

ما این راهنمای جامع را برای کمک به متخصصان محلی جستجوگرها ایجاد کرده ایم تا درک بهتری از فضای جستجوی محلی امروز پیدا کنند

فهرست سئو محلی در این نوشته :

 • اصول بهینه سازی موتور جستجو محلی.
 • کشف کنید که سئو محلی  چیست ، چرا مهم است ، چه کسی از آن سود می برد (و چه کسی سود نمی برد)
 • تاریخچه مختصری از سئو محلی.
 • تکامل الگوریتم محلی گوگل و آنچه در آینده انتظار می رود.
 • اجزای اصلی SEO محلی. بدانید که بهترین سیگنال های رتبه بندی جستجوی محلی چیست و چرا لینک های محلی ، محتوای محلی ، NAP سازگار ، Google برای کسب و کار من و بررسی ها مهم هستند.
 • برترین ابزارهای محلی جستجوگرها در اطراف. با ابزارهای محلی و جستجوگرانه مهم و محلی فهرست که می توانید استفاده کنید آشنا شوید.
 • نحوه انجام سئو محلی برای سازمان های بزرگ. مزایا و معایب سئو محلی برای شرکت های بزرگ و اقدامات اساسی برای ادامه کار چیست.
 • نکات مربوط به شبکه های اجتماعی برای مشاغل محلی. چرا مشاغل محلی باید در بازاریابی شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنند و چگونه ارتباطات اجتماعی با مشتریان برقرار شود.

سئو محلی چیست و چرا جستجوی محلی مهم است؟

آیا می خواهید مخاطبان محلی کسب و کار شما را به صورت آنلاین پیدا کنند؟ پس شما باید سئو محلی را یار بگیرید. اینجاست که  جستجوی محلی برای شما مفید است.

بهینه سازی موتور جستجوی محلی شاخه ای از سئو است که بر روی بهینه سازی یک وب سایت برای یافتن در نتایج جستجوی محلی تمرکز دارد.

 

جستجوی محلی شامل تمام آن عبارات جستجوی جذاب است که محلی فریاد می زنند ، مانند:

 • وکلای نزدیک من
 • پزشکان نزدیک من
 • وکلا در [نام شهر]
 • پزشکان در [نام شهر]

اساساً ، سئو محلی یک فرایند استراتژیک است که بر تأکید بر تلاش های بهینه سازی مشاغل محلی با آجر و ملات تمرکز دارد.

محتوا ، بهینه سازی های موجود در صفحه و ایجاد پیوندها با هدف متمرکز و بومی سازی بخشی از این تلاش ها است.

با این وجود ، تمرکز تغییر می کند ، وقتی نوبت به محلی سازی اکتساب پیوند می رسد.

تمرکز به اطمینان از سازگار بودن و صحیح بودن کلیه سیگنالهای محلی بالقوه در فضای جستجوی محلی Google تغییر می کند.

اگر اینها نباشند ، یا شما به طور تصادفی اطلاعات متفاوتی را برای یک کسب و کار ارائه دهید ، می توانید موقعیت هایی را تجربه کنید که نتایج محلی شما متفاوت از آنچه در نظر گرفته شده است را نشان دهد.

چرا جستجوی محلی مهم است؟

بگذارید با چند آمار شروع کنیم ، در اینجا چند آمار وجود دارد که ثابت می کند جستجوی محلی برای کسب و کارها همچنان مهم است:

 • ۵۰ درصد از افرادی که از طریق تلفن خود جستجوی محلی انجام می دادند ، در عرض یک روز به یک فروشگاه فیزیکی مراجعه کردند.
 • ۳۴ درصدی که جستجوی خود را از طریق رایانه یا رایانه لوحی انجام داده اند ، همین کار را انجام داده اند.
 • ۱۸ درصد از جستجوهای محلی برای موبایل منجر به فروش در یک روز می شود.
 • ۶۰ درصد بزرگسالان آمریکایی جستجو در خدمات محلی یا اطلاعات مربوط به محصولات را در رایانه لوحی و تلفن های هوشمند انجام می دهند.
 • ۵۰ درصد جستجوگران تلفن های همراه خود که جستجوهای محلی را انجام می دهند بدنبال مواردی مانند آدرس محل کار محلی هستند.
 • ۷۸ درصد جستجوهای محلی در دستگاه تلفن همراه به خریدهای آفلاین ختم می شود.
 • ۷۱ درصد از افرادی که از این نظرسنجی استفاده کرده اند گفته اند که محل کسب و کار را برای تأیید وجود آن قبل از رفتن به آنجا برای بازدید برای اولین بار جستجو می کنند.
 • از هر ۳ جستجو ۱ جستجو در تلفن هوشمند درست قبل از ورود به یک فروشگاه انجام شده است.
 • ۹۷ درصد مصرف کنندگان در سال ۲۰۱۷ به دنبال کسب و کار محلی به صورت آنلاین هستند ، ۱۲ درصد هر روز به دنبال کسب و کار محلی آنلاین هستند.

چه کسی از SEO محلی سود می برد و چرا؟

وکلا و موسسات حقوقی

اگر شما هرگز سئو را برای وکلا انجام نداده اید ، در اینجا یک راز کوچک وجود دارد: یکی از بزرگترین مزایای سئو محلی برای این مشتریان این است که گوگل دکمه تماس را مستقیماً در نتایج جستجوی محلی در تلفن های همراه نشان می دهد.

بنابراین وقتی مشتری بالقوه تلفن خود را بیرون بکشد و به جستجوی “[نوع] وکیل بپردازد” ، نتایج هدفمندی را برای مکان خاص خود می بیند.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   featured snippets یا قطعات برجسته سمت راست گوگل دیگر نیستند

هنگامی که به درستی انجام شد ، SEO محلی وکیل را به بالای نتایج جستجو برای آن مکان هدایت می کند ، و فراخوان اصلی دکمه “تماس با ما” خواهد بود.

دلیل این که این مزیت بسیار عظیم این است که هر کسی که مشکل حقوقی  یا مسئله دیگری داشته باشد از طریق تلفن با تلاش برای یافتن وکلائی که مشاوره رایگان ارائه می دهند خواهد بود.

این خیابان یک راه ارائه می دهد تا دقیقاً در صورت نیاز به وکالت در مقابل آن مصرف کنندگان قرار بگیرند.

پزشکان و اقدامات پزشکی

وقتی شخصی در جستجوی یک پزشک است ، از نظر من این بوده است که کسی همیشه در جستجوی یک پزشک در این نزدیکی هست یا یک دکتر “نزدیک من” است.

اکثر مردم نمی خواهند از راه خود خارج شوند یا چندین ساعت برای بازدید از پزشک سفر کنند. آنها یک دکتر نزدیک می خواهند که بتواند به طور منظم آنها را ببیند.

اگر به تصویر زیر مراجعه کنید ، با استفاده از جستجوی “پزشکان نزدیک من” ، مزایای این نتیجه بسته بزرگ محلی بسیار زیاد است.

 

سئو محلی یا سئو لوکال
جستجوی دکتر در اطراف من – سئو محلی

ین نتیجه محلی ، نام پزشک را از جلو به همراه یک “لینک جهت” فوری ارائه می دهد که یک برنامه نقشه را در تلفن کاربر نشان می دهد.

وقتی صحبت از پزشکان می شود ، مردم برای تعیین وقت ملاقات راحت ترند و به احتمال زیاد به دنبال راهی آسان برای جستجوی راهنمایی های مطب پزشک هستند.

لوله کش یا تعمیرات

یکی از مشاغل بعدی که از سئو محلی بهره مند می شود ، لوله کش ها هستند.

به این فکر کنید: آیا کسی در موارد اضطراری با لوله کشی مواجه می شود ، آیا مستقیماً به فروشگاه می رود؟ نه ، آنها معمولاً برای جستجوی [لوله کش نزدیک من] به گوگل می روند.

نتایج جستجوی گوگل راهی آسان برای کسی است که می تواند مستقیماً با یک لوله کش تماس بگیرد ، نظرات را بخواند و در صورت بروز چنین شرایط اضطراری ، بلافاصله به لوله کش محلی دسترسی پیدا کند.

رستوران ها

این مشاغل به دلیل بی واسطه بودن بررسی مشتری و اطلاعات آدرس محلی رایج در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) بیشترین سود را از سئو محلی می برند.

این بی واسطه بودن اطلاعات ، مشتریان بالقوه را در کمترین زمان به سمت مشاغل رستوران سوق می دهد.

علاوه بر این ، به مردم امکان می دهد رستوران هایی را که با بهترین کیفیت غذا و خدمات در محله ارائه می دهند ، به طور کارآمد ببینند.

چه کسی از SEO محلی بهره مند نمی شود؟

در حالی که ما به عنوان متخصصان سئو دوست داریم همه از سئو محلی بهره مند شوند و این خدمات را به مشتریان بیشتری بفروشیم ، واقعیت این است که سئو محلی به درد برخی از مشاغل نمی خورد.

مشاغلی مانند فقط فروشگاه های تجارت الکترونیکی آنلاین ، نویسندگان محلی ، مشاغلی که نمی خواهند اطلاعات محلی خود را به اشتراک بگذارند و فروشندگان آنلاین خصوصی که می خواهند اطلاعات خود را خصوصی نگه دارند ، احتمالاً کاندیداهای خوبی برای خدمات محلی SEO نیستند.

قسمتهای مهم SEO محلی چیست؟

وقتی نوبت به سئو محلی می رسد ، تفاوت چندانی با سئو ارگانیک ندارد – تحقیقات کلمات کلیدی ، محتوا ، پیوندها و سئو فنی در صفحه. این فقط یک تمرکز محلی دارد.

این عناصر برای درست کردن وب سایت و صنعت آن به طور کلی مهم هستند تا از رقابت در SERP ها بهتر عمل کنند.

با این حال ، هنگام بهینه سازی برای جستجوی محلی ، این قسمتها بیشتر تمرکز محلی دارند و بر جستجوهایی که افراد در منطقه نزدیک کسب و کار انجام می دهند (به عنوان مثال ، نام های محلی شهر) متمرکز است.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیقات کلمات کلیدی برای سئو محلی تغییر چندانی نکرده است ، اگرچه برخی جنبه ها کمی متفاوت است.

اکنون ، آمار نشان می دهد که مردم دسترسی بیشتری به دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند ، Amazon Echo و Google Home دارند. این دستگاه ها راه را برای جستجوی صوتی هموار می کنند تا یکی از اصلی ترین راه های جستجوی محلی باشد.

برای اکثر مردم گفتن “یک دکتر نزدیک من پیدا کنید” یا “یک لوله کش نزدیک من پیدا کنید” آسان تر از نوع آن است. بنابراین ، تعجب آور نیست که شاهد افزایش سوالات محلی بر اساس جستجوی صوتی مکالمه ای باشیم.

اگر صنعت شما سرویس گرا است ، تغییرات کلمات کلیدی را که شامل سوالات  است ، امتحان کنید.

ابزار تحقیق موضوع SEMrush ، Keyword.io و AnswerThePublic همه راه هایی را برای دیدن پرسش هایی  که افراد در جستجوی آنها هستند همراه با حجم جستجوی آنها ارائه می دهند.

این یک روش عالی برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی است که قصد محلی دارند.

اگر صنعت شما یک تجارت محلی با آجر و ملات و مرتبط با خدمات است ، مانند یک رستوران یا یک وکیل یا وکیل ، تغییرات کلمه کلیدی را امتحان کنید که دارای لحن و تمرکز گفتگو هستند.

هنگامی که از این طریق تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهید ممکن است از حجم جستجو شگفت زده شوید.

اهمیت محتوا در تلاش های محلی SEO شما

محتوا با تمرکز محلی در تلاش برای سئو محلی اهمیت قابل توجهی دارد.شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   گوگل دیگر آن گوگل قدیمی نیست و گوگل تغییر کرده است

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   اهمیت AMP در سرعت صفحات سایت

بسته به صنعت شما ، محتوای با تمرکز محلی ، عمق ، گستردگی و دانش تمایل به خوبی دارد.

با این حال ، فقط نوشتن محتوای طولانی مدت لزوماً همیشه بهترین نتیجه را ندارد.

همه چیز به ماهیت نتایج سeryال شما بستگی دارد و اینکه آیا این محتوا به بهترین وجهی با هدف کاربر در پس سeryال مطابقت دارد. این درمورد این نیست که آیا بالاترین تعداد کلمه را برای پرسش دارد یا خیر.

نوشتن محتوای محلی سفارشی با همه این عوامل به شما در دستیابی به محتوای با کیفیتی که Google می خواهد برای نتایج خاص محلی بازگرداند ، کمک می کند.

وقتی صحبت از محتوا می شود چه کاری نباید انجام دهید؟

محتوای نوع ویکی پدیا بدترین نوع محتوایی است که می توانید بنویسید.

شما نوع آن را می شناسید. نوعی که نقل قول از اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی (NHTSA) یا داده های راهنمای شهر است که در همه جا در ویکی پدیا موجود است.

دلیل اینکه این بدترین نوع محتوا است این است که نه تنها محتوا معمولاً نازک است ، بلکه ارزشی که برای آن به ارمغان می آورد و ارزش تحقیق در مورد محتوا نیز به همان اندازه نازک است.

محتوای نازک ارزش کمی در تلاش شما برای سئو می دهد.

پیوندهای محلی SEO

برای سئو محلی ، پیوندها کمی متفاوت از سئو ارگانیک هستند.

اول ، هنگام دستیابی به همه پیوندها باید دستورالعمل های وب مستر گوگل را در نظر بگیرید. شما نمی خواهید که تلاش های کسب پیوند شما به یک اقدام دستی (به عنوان مثال مجازات) از طرف Google منجر شود.

اگر پیوندهایی ایجاد کنید که هر یک از رهنمودهای مدیر وب سایت Google را نقض می کند ، در نهایت Google آنها را شناسایی می کند. مورد بعدی که می دانید ، کل وب سایت شما ممکن است از نتایج جستجوی ارگانیک ناپدید شود.

یک مقدمه مختصر در مورد دسته بندی لینک محلی SEO

در سئو محلی ، دسته بندی پیوندهای مختلفی وجود دارد که نمایه پیوند سئو محلی با کیفیت را تشکیل می دهد. این شامل:

 • سایت های استنادی / NAP.
 • وب سایت های فهرست محلی.
 • سایت های محلی مربوط به صنعت.
 • سایت های محلی شریک
 • سایت های اتاق بازرگانی محلی.
 • سایت های روزنامه های محلی.

سایت های استنادی / NAP

این سایتها جایی است که شما سایت پول خود را در آنجا قرار می دهید تا حضور جستجوی محلی خود را افزایش دهد.

این سایت های استنادی معمولاً NAP متمرکز هستند.

NAP به چه معناست؟ این به معنای نام ، آدرس و شماره تلفن مشاغل شماست که می خواهید در این سایت ها نشان داده شود.

عملکرد این سایت های نقل قول افزایش حضور استنادی / NAP شما در Google است.

وب سایت های فهرست محلی

در مرحله بعدی ، توصیه می شود که روی فهرست محلی به عنوان دسته بندی پیوندهای عمومی تمرکز کنید.

ایجاد این فهرست های محلی به شما کمک می کند تا قدرت پیوند وب سایت خود را برای جستجوی محلی افزایش دهید.

سایت های محلی مرتبط با صنعت

درباره هر سایت محلی که ممکن است فرصت پیوند محلی را ارائه دهد ، فکر کنید ، از جمله:

 • روزنامه ها.
 • مدارس
 • دانشگاه ها.
 • انجمن های دولتی

این سایت های محلی مربوط به صنعت معمولاً به افزایش قابل توجهی در نمایه پیوند محلی شما کمک می کنند و معمولاً به افزودن اقتدار و منحصر به فرد بودن پاداش Google کمک می کنند.

وب سایت های شریک محلی

این سایتها معمولاً شرکای محلی تجارت هستند.

Google مبادله بیش از حد پیوند را ممنوع کرده است ، اما کمک گرفتن از شرکای تجاری خود برای دستیابی به پیوندها به صورت محلی چیز بدی نیست.

شما فقط نمی خواهید مبادله پیوند را بیش از حد در طرحی برای دستکاری رتبه صفحه انجام دهید.

تشخیص اینکه چه چیزی بیش از حد به حساب می آید چالش برانگیز است ، اما دستیابی به آن با آزمایش درست امکان پذیر است.

تکامل تغییرات الگوریتم محلی Google

از همان روزهای ابتدایی ، گوگل مرتباً الگوریتم های خود را به روز می کند.

در اینجا چند بروزرسانی ا با هم مرور می کنیم  که تکرار فعلی الگوریتم جستجوی محلی Google را شکل داده اند که در  کامل بروزرسانی های الگوریتم های گوگل هم می توانید آنها را ببینید :

۱ مه ۲۰۰۷: جستجوی جهانی

در سال ۲۰۰۷ ، الگوریتم کلی گوگل – نه فقط محلی – به روز شد.

دلیل اینکه این مورد در اینجا گنجانده شده است ، به دلیل تأثیر قابل توجه آن در SEO محلی است.

این یک بروزرسانی الگوریتم معمولی نبود. در عوض ، Google نتایج جستجوی استاندارد را گرفت و همه آنها را با مواردی مانند ویدئو ، محلی ، تصاویر ، اخبار و همچنین سایر موارد عمودی ترکیب کرد.

این تغییر به طور کامل و کاملاً چشم انداز جستجوگرها را برای همیشه تغییر داد و SERP 10 نامحدود قدیمی به طور رسمی مرده بود.

۱ آوریل ۲۰۱۰: Google Places

در حالی که صفحات مکان ها در ماه سپتامبر ۲۰۰۹ منتشر و بیرون رانده می شدند ، در اصل بخشی از Google Maps بوده اند.

این راه اندازی مجدد مارک تجاری Google Local Business بود ، صفحات مکان ها را با SERP محلی تلفیق کرد و گزینه های تبلیغات محلی را در میان بسیاری از ویژگی های دیگر اضافه کرد.شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   الکسا اطلاعات ترافیک وب سایتها را چگونه جمع آوری می کند ؟

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   5 ابزار مهم گزارش گیری سئو برای کسب و کارها

۲۷ فوریه ۲۰۱۲: به روزرسانی ونیز

این به روزرسانی خاص به عنوان بخشی از به روزرسانی ماهانه آنها ارائه شده است.

اگر در تلفن خود برای موارد خاص محلی یا رایانه خود جستجو می کنید ، متوجه شده اید که Google دارای موارد محلی خودکار و هدفمند است. ما می توانیم از بروزرسانی ونیز برای این امر تشکر کنیم .

هدف اصلی این به روز رسانی ، سخت گیری و پیاده سازی محلی سازی تهاجمی تر در داده های جستجوی محلی بود که در نهایت برای مصرف کننده نمایش داده شد.

این به روزرسانی دو مورد را بهبود بخشید:

 • رتبه بندی برای نتایج مانند نتایج جستجوی محلی ، با تمرکز بر رتبه بندی سایت ها با استفاده از SERP های اصلی آنها به عنوان یک سیگنال محلی.
 • نتایج محلی بهبود یافته

سیستم جدید به منظور هدف قرار دادن و یافتن نتایج حاصل از محل جستجوگر با قابلیت اطمینان بیشتر طراحی شده است. ظاهراً این به Google اجازه می دهد “زمانی که هر دو سeriesال و اسناد برای کاربر محلی هستند ، بهتر تشخیص دهد.”

۴ اکتبر ۲۰۱۲: به روزرسانی بسته ۶۵ اوت / سپتامبر

این یک گروه از به روزرسانی ها بود که تقریباً ۶۵ به روزرسانی را شامل می شد و از ماه آگوست تا سپتامبر ارائه می شد.

این موارد شامل SERP های فشرده ، ۷ ماده ای ، تغییر در نحوه ارزیابی نتایج محلی برای جستجوگر ، به روزرسانی “کیفیت صفحه” و گسترش نمودار دانش است.

تغییرات جالبتر مبتنی بر محلی شامل مواردی مانند نقشه ترافیک جستجوی جهانی برای سوالات مبتنی بر ترافیک ، و همچنین تغییرات مبتنی بر قصد کاربر برای نشان دادن نتایج بهتر است که بر اساس قصد کاربر در جستجوی جستجو است.

۲۰ آگوست ۲۰۱۳: به روزرسانی مرغ مگس خوار

در حالی که این بروزرسانی خاص در تاریخ ۲۶ سپتامبر اعلام شده بود ، اما در واقع حدود یک ماه زودتر منتشر شد.

بسیاری به دلیل بهبود سرعت و دقت ، به روزرسانی Hummingbird را با به روزرسانی الگوریتم کافئین گوگل از سال ۲۰۱۰ مقایسه کرده اند .

Hummingbird اساساً یک به روزرسانی الگوریتم اصلی بود که به منظور ایجاد تغییرات در مواردی مانند نمودار دانش و همچنین جستجوی معنایی برای مدت زمان طولانی در نظر گرفته شده بود.

مرغ مگس خوار برای تقویت جستجوی مکالمه با پیشرفت هایی طراحی شده است که گوگل آن را به عنوان نمونه ای از مواردی که برای بهبود آن طراحی شده ذکر کرد.

بهترین توضیحات گوگل این بود که قرار بود تمرکز بر معنای واقعی و قصد در پشت کلماتی که هنگام جستجو استفاده می شوند را بهبود بخشد.

به عبارت دیگر ، هدف این بود که نتایج را تا حدی بهبود بخشد که “به Google کمک کند از یافتن صفحاتی با کلمات منطبق فراتر رود.

۲۴ جولای ۲۰۱۴: کبوتر

به روز رسانی کبوتر دگرگونی عمده در جهان جستجوگرها محلی بود.

این تغییر الگوریتم در ارائه نتایج جستجوی محلی مفید تر ، مرتبط تر و دقیق تر بود.

این تغییرات جدید نتایج محلی در نتایج Google Maps و همچنین جستجوی وب Google قابل مشاهده بود. تغییرات اصلی گوگل در پشت صحنه بود و بر نتایج جستجوی محلی تأثیر قابل توجهی گذاشت.

گوگل گفت این الگوریتم را بهبود بخشیده است تا پارامترهای رتبه بندی بهتری را برای هدف قرار دادن فاصله و مکان قرار دهد.

۲۲ دسامبر ۲۰۱۴: گسترش کبوتر

این گسترش خاص الگوریتم کبوتر در انگلستان ، کانادا و استرالیا گسترش یافت.

این اولین به روزرسانی مستند Pigeon است که به عنوان یک تغییر جهانی در الگوریتم Google در تمام ویژگی های جستجو در همه مکان های آنها اجرا می شود.

پوزوم: ۱ سپتامبر ۲۰۱۶

گوگل هرگز این به روزرسانی خاص را تأیید نکرد. اما ، در آن زمان تغییرات عمده ای در نتایج سرپ محلی رخ داد ، که حاکی از بروزرسانی عمده ای است.

تأیید مستقیمی در مورد این مورد نیز وجود ندارد ، اما داده هایی وجود دارد که به نظر می رسد این به روزرسانی خاص در نتایج ارگانیک نیز اعمال شده است.

جوی هاوکینز پیشنهاد کرد “این به روزرسانی فقط در رتبه بندی در ۳-pack و محلی جستجوگر تأثیر بگذارد (نتایج محلی Google Maps)”

آینده سئو محلی چیست؟

آمار ، داده ها و روندهای فعلی نشان می دهد که SEO محلی به سمت تغییر پارادایم در زمینه و درک قابل توجهی بهبود یافته است.

تکثیر دستگاه ها ، مانند تلفن های هوشمند ، Amazon Echo و Google Home ، گرایش به سمت ایجاد دستگاه هایی را نشان می دهد که رویکردهای مکالمه مانند بیشتری دارند که با درک انسان برابر یا فراتر از درک انسان هستند.

حتی می توان پیشنهاد کرد که این دستگاه ها الگوریتم های با کیفیت بالاتر ، سریعتر و به طور کلی بهبود یافته را ارائه دهند تا نتایج جستجوی صوتی پیشرفته را به کاربر ارائه دهند.

Google همیشه در حال تنظیم و به روزرسانی الگوریتم های خود است. باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما امیدوارم که به بهبود همه نتایج جستجو کمک کند

این مقاله به مرور به روزرسانی می شود… به این مقاله سر بزنید

منبع : مقالات مختلف در مجله موتور جستجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.