گوگل با دادن مشاوره، سفرها را در دوران کرونا ویروس آسانتر می کند

الگوریتم پنگوئن گوگل
الگوریتم پنگوئن گوگل به زبان ساده
مارس 25, 2020
الگوریتم پاندا گوگل
الگوریتم پاندا گوگل چطور محتوای کم ارزش را شناسایی می کند؟
مارس 26, 2020
Show all

گوگل با دادن مشاوره، سفرها را در دوران کرونا ویروس آسانتر می کند

مشاوره گوگل در دوران کرونا ویروس

از آنجا که کرونا ویروس همچنان در حال گسترش است و کشورها محدودیت های مختلف مسافرتی را معرفی می کنند ، گوگل در جستجوی مشاوره سفر و خط مشی های لغو ، به مسافران کمک می کند . وبخش ویژه ای را برای این کار آماده کرده است ، این تغییرات به کاربران کمک کند هرچه سریعتر این اطلاعات را پیدا کنند.

هنگامی که به جستجوی پرواز ، هتل یا کارهای دیگری می پردازید ، به زودی مشاوره سفر یا محدودیت هایی را برای مقصد خود مشاهده خواهید کرد. این اطلاعات در هنگام جستجوی هتل ها در صفحه نتایج جستجو ، در بالای google.com/travel و در نقشه های گوگل ظاهر می شوند. در صورت امکان ، گوگل همچنین به اطلاعات مربوطه از طرف اداره مسافرتی کشور شما پیوند می زند.

گوگل با دادن مشاوره سفر ها را در دوران کرونا ویروس آسانتر می کند

وقتی در گوگل با پروازهای هواپیمایی خاص جستجو می کنید یا به پروازهای گوکل پرواز می روید ، Google شما را با اطلاعاتی درباره انعطاف پذیری کرایه ، به مقاله مرکز راهنمایی راهنمایی می کند. در حال حاضر ، این پیوندها به خط مشی های اصلی خطوط هوایی ، که ممکن است هزینه های تغییر یا سیاست های لغو را تنظیم کند ، نشان می دهد. Google هشدار می دهد که ممکن است این اطلاعات به طور مکرر تغییر کند.

در حالت ایده آل ، به زودی نیازی به لغو سفر نخواهید داشت ، اما اگر می خواهید برنامه هایی را که قبل از همه گیری کرونا ویروس تهیه کرده اید ، لغو یا مجدداً تنظیم کنید ، این امر می تواند بسیار مفید باشد. اگر اقامت خود را با Airbnb رزرو کرده اید ، این شرکت مجاز به لغو مجازات برای اقامت و تجربه های انجام شده در روز قبل یا قبل از ۱۴ مارس ، با تاریخ های ورود به سیستم بین ۱۴ مارس و ۱۴ آوریل – هرچند که سرزمین اصلی چین ، جایی که تجارت عادی می تواند از اول آوریل از سر گرفته شود.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   جدیدترین بروزرسانی گوگل می May 2020 - آنچه ما می دانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.