گوگل دیگر آن گوگل قدیمی نیست و گوگل تغییر کرده است

تلفن بین الملل – دفتر کار مجازی
آگوست 10, 2019
هشتگ یعنی بازاریابی اینستا
نوامبر 8, 2019
نمایش همه

گوگل دیگر آن گوگل قدیمی نیست و گوگل تغییر کرده است

گوگل دیگر گوگل قدیمی نیست

گوگل دیگر گوگل قدیمی نیست

روزیکه گوگل به عنوان موتور جستجوی سیزدهمی که با اتکا به یک الگوریتم دانشجویی قصد داشت تا وارد دنیای کسب و کار دیجیتال شود شاید تصورش را نمیکرد که نامش به یک فعل در زبان های مختلف تبدیل شود.

واقعیت این است که گوگل تغییر کرده است و با الگوریتم هایش ما را حسابی سورپرایز کرده است.

بعد از اینکه حدودا ماهیت الگوریتم اصلی گوگل توسط رقبا و وب مستر کشف شد  که همانا ارتباط وب سایت ها بر اساس تعداد و اهمیت لینک ها بود سئو به یک شغل پر طرفدار تبدیل شد و همزمان گوگل شروع به تصحیح و تغییر این الگوریتم کرد و آیتم هایی را به آن اضافه کرد تا در مقابل این کشف مقاومت کند و خب در ابتدا خیلی هم موفق نبود ، این را می شد از آگهی های قدیمی در سئو فهمید که تضمین میدادند در زمان محدودی وب سایت را در آمار های گوگل بالا بیاورند و این کار را هم انجام میدادند.

اما آرام آرام به نظر می رسید گوگل در حال تغییراتی است و این را هر چند وقت یک بار از تغییر رتبه ها متوجه می شدیم اما با صرف زمان و دنیای سوشال که می توانستیم همه چیز را در آن به اشتراک بگذاریم می یافتیم و دوباره روز از نو و روزی از نو .

این تعقیب و گریز تا جابی پیش رفت که در مقاله شبکه های اجتماعی تهدیدی بر سلطه گوگل به آن پرداختیم.

تا سالها به همین منوال پیش رفت و هر سال روش هایی برای بالارفتن در رتبه های گوگل ترند می شدند ، اصطلاحات کلاه سفید و سیاه و خاکستری ایجاد شدند اما اگر بخواهیم امروز درباره گوگل صحبت کنیم دیگر باید بگوییم گوگل دیگر آن گوگل قدیمی نیست.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   جستجوی تصویرگوگل، بهترین شیوه و تغییرات از چند سال قبل تا امروز

گوگل در روز تقریبا چند تغییر در الگوریتم دارد و به طرز عجیبی به رفتار کاربر متصل شده است و کوچکترین کار و حرکت غیر متعارفی را تمیز می دهد و تقریبا غیر محتمل است که کسی الگوریتم های گوگل را ورای آنچه خودش معرفی می کند کشف کند.

تا حدی این تغییرات زیاد شده اند و بی زمان و نامرتب و غیر قابل پیش بینی که به طور مجازی وضع آب و هوایی الگوریتم های گوگل پدید آمده است و مثلا می گویند امروز آب و هوای الگوریتم های گوگل طوفانی است و این یعنی تغییرات زیادی داشتیم که این را از روی دسترسی به هزاران وب سایت و رصد کردن رتبه های کلمات کلیدی آنها در رتبه های گوگل متوجه می شوند .

گوگل تغییر کرده است ، آب و هوای سئو گوگل

آب و هوای سئو گوگل ، گوگل همچنان در حال تغییر است

روبرویی با گوگل امروزه به جنگی نابرابر تبدیل شده است ، جنگی که با لشگر عظیم و قدرتمند الگوریتم های گوگل که توسط هوش مصنوعی کنترل می شود ترس عجیبی در دل افرادی ایجاد می کند که قصد فریب آنها را دارند.

و بهترین راه و تنها راه تعامل با گوگل تنها و تنها رعایت اصول مطرح شده در بخش آموزش کاربران گوگل شده است.

گوگل به سختی تلاش می کند تا به ما بفهماند برای پیشرفت  به رتبه وب سایت فکر نکنیم و به حل مشکل کاربران تمرکز کنیم تا موفق شویم.

تا نوشته بعدی خدانگه دار

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.