یاهو میل _طراحی سایت رایان مهر
یاهو میل به جیمیل شبیه می‌شود
جولای 11, 2017
google _گوگل _ طراحی سایت رایان مهر
تهیه نسخه پشتیبان از رایانه های شخصی با گوگل درایو
جولای 15, 2017
نمایش همه

گوگل سایت‌های با محتوای دزدی را نمایش می‌دهد

google _گوگل _ طراحی سایت رایان مهر

google _گوگل _ طراحی سایت رایان مهر

برخلاف قراردادی که گوگل برای حذف لینک سایت‌های تورنت امضا کرده، اما اکنون با وارد کردن عبارت سایت‌های تورنت، می‌توان آنها را در صدر فهرست جستجوی گوگل مشاهده کرد.

به گفته ماشابل؛ موتور جستجوی گوگل اکنون چند سایت تورنت را در فهرست جستجوهای خود نشان می دهد. این درحالی است که این موتور جستجو با صنعت سرگرمی همکاری طولانی مدتی برای حذف لینک‌هایی دارد که ناقض قانون کپی رایت هستند.

اصولا سایت‌های تورنت به طور غیرقانونی فایل های کتاب، فیلم ، موسیقی و غیره را در اختیار کاربران قرار می دهد و قانون کپی رایت را نقض می‌کنند.

اکنون کاربران با وارد کردن عبارت torrent sites یا best torrent sites با بیش از ۱۲ سایت تورنت از جمله Pirate Bay و Torrent Project در صدر جستجوها روبرو می‌شوند.

گوگل و مایکروسافت در اوایل سال جاری قراردادی را در انگلیس برای مبارزه با دزدی محتوا امضا کردند و براساس آن لینک وب سایت هایی با محتوی سرقت شده را حذف می کنند.

به هرحال نخستین بار وب‌سایت Torrent Freak این روند را مشاهده کرد و مشخص نیست از چه مدت زمانی گوگل نتایج جستجو برای سایت‌های تورنت را نمایش می‌دهد.

البته از آنجایی که نتایج جستجو توسط یک الگوریتم تولید می‌شود، بعید به نظر می‌رسد که گوگل به طور عمدی این نوع اطلاعات را در صدر نشان دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *