طراحی سایت و محبوبیت وب سایت
طراحی سایت و محبوبیت وب سایت
مارس 10, 2014
طراحی سایت شرکت هوفراندیش
مارس 12, 2014
Show all

۱۵ وب‌سایت برتر در سال ۲۰۱۳

وب سایت  زوم ایت  گزارش جالبی درباره ۱۵ وب سایتی منتشر کرده است که در سال ۲۰۱۳ طراحی و ایجاد شده اند و سعی در تغییر نگرش افراد داشته تا با روشهای آنها دنیای اطراف خود را نظاره کنند و البته در این میان تمایزهای آشکار و سرویسهای منحصر بفرد خود را به رخ می کشند .

برای مثال در عرصه جستجو آنچه تا امروز منتشر شده این است که بدلایل مختلف ما تنها قادر خواهیم بود ۱۶ % از اطلاعات موجود در اینترنت را جستجو نماییم و با توجه به این مضوع شرکت tor ادعا کرده است که بازه جستجویی را در اختیار کاربران قرار می دهد که در جستجو گرهایی مانند گوگل و بینگ و اسک قابل جستجو نیست ، torsearch در نظر دارد این امکان را برای اکثر کاربران فراهم کند تا از امکانات این شبکه برخوردار شوند.

torsearch

مقدمه این مقاله را می توانید در زیر مطالعه نمایید و برای خواندن کامل مقاله منتشر شده به این  آدرس  مراجعه نمایید.

در حالی که توسعه دهندگان بیشتر تمایل دارند اپلیکیشن‌های جدید را برای پلتفرم‌های موبایلی همچون اندروید و iOS ارائه دهند، ظاهرا شبکه وب فعلا قصد اعمال تغییرات جدیدی را ندارد. پس می‌توانید آسوده خاطر در انتظار اپلیکیشن‌ها و خدمات اینترنتی جدیدی که در حال ساخت هستند، باشید. اگر تصور می‌کنید سال ۲۰۱۳ شاهد ظهور نوآوری چندانی در زمینه شبکه نبوده‌اید، پس قطعا با نگاهی به محصولات ارائه شده این سال که البته زمان چندانی نیز به پایانش باقی نمانده، حیرت زده خواهید شد. نمی‌توان از کنار تلاش‌های شبانه روزی توسعه دهندگان در ارائه این اپلیکیشن‌ها و خدمات آنلاین بی‌تفاوت عبور کرد. لذا در مطلب پیش رو قصد داریم تعدادی از این نوآوری‌های برتر در عرصه وب را به حضورتان معرفی کنیم. با ما همراه شوید.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   تهیه نسخه پشتیبان از رایانه های شخصی با گوگل درایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.