22 روش تضمین شده برای جذب فالوور
۲۲ روش اثبات شده برای جذب فالوور بیشتر درسال ۲۰۲۰
می 19, 2020
روش های منسوخ شده سئو
۱۲ روش سئو کاملاً منسوخ شده که باید از آنها دوری کنید
جولای 18, 2020
Show all

۵ مورد که هر استراتژی سئو به آن نیاز دارد

5 مورد که هر استراتژی سئو به آن نیاز دارد

تقریباً هر استراتژی سئو می تواند از این پنج مورد بهره ببرد. آنها را در چارچوب کاری خود قرار دهید و آنها را به بخشی از روش انجام کار سئو خود تبدیل کنید.

در این صنعت ، ما برای سودهای متقابل ، زمان زیادی را صرف تجارت تاکتیک ها و ایده های سئو با یکدیگر می کنیم.

این یک اتفاق خارق العاده است هر صنعتی این کار را نمی کنند.

متأسفانه ، ما زمان کمتری برای گفتگو در مورد چگونگی توسعه استراتژی سئو خودمان سرمایه گذاری می کنیم.

در حالی که هر استراتژی سئو باید متفاوت باشد – اما یک استراتژی اساسی برای توسعه استراتژی ها وجود دارد.

در اینجا پنج مورد وجود دارد که هر استراتژی سئو به آن نیاز دارد.

۱٫ نقشه ذهن

نقشه برداری ذهن
استراتژی سئو – نقشه ذهن

نقشه ذهن مکانی برای ایجاد استراتژی شما از زمین به بالا است.

نقشه ذهن به سادگی مجموعه ای از شاخه ها است که معمولاً از مرکز خارج می شوند و از طبقه بندی های کلی تر به گروه های خاص تر حرکت می کنند و ایده ها گران تر می شوند.

این تجسم استراتژی نهایی شما نیست. یک نقشه ذهن برای کمک به شما در ارائه برنامه خود وجود ندارد ، بلکه به شما کمک می کند تا در مورد آن فکر کنید.تبلیغاتادامه خواندن زیر

نقشه های ذهن ابزاری هستند که به شما کمک می کنند فرآیند تفکر خود را به روشی تصور کنید که ترکیب ایده ها را با کمک به شما در درک چگونگی جمع شدن آنها در کل ، برای شما آسان تر می کند. آنها به کاهش بارهایی که استراتژی شما بر حافظه کاری شما تحمیل می کند کمک می کنند تا بتوانید روی تفکر و طوفان مغزی تمرکز کنید.

شما می توانید از ابزاری مانند Mind Meister استفاده کنید ، یا می توانید به سادگی ایده های خود را از آنجا که در قالب بصری به شما می آیند ، کم کنید.

فواید اصلی استفاده از نقشه ذهن توانایی آن در کمک به شما در فکر کردن به صورت غیرخطی است.

استفاده از یک نقشه ذهن به شما امکان می دهد همه چیز را به طور همزمان مشاهده کنید ، در ساختاری که به روشی شبیه شبکه کار کند که مغز واقعی شما کار می کند ، بنابراین من به شدت پیشنهاد می کنم در هنگام تدوین استراتژی سئو خود از آن استفاده کنید.

۵ مورد که هر استراتژی سئو به آن نیاز دارد

۲٫ بازنمایی تصویری

هنگامی که استراتژی شما مشخص تر شود ، به سند عمق و حرفه ای تری نسبت به نقشه ذهن خود نیاز خواهید داشت.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   12 دلیل برای اینکه چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد

به خاطر داشته باشید که یک استراتژی چیست: یک برنامه .

این بدان معناست که شما باید اهدافی داشته باشید ، وظایف خاصی به آن اهداف متصل هستید ، برخی کارهایی که باید قبل از دیگران انجام شود ، تکرار کارهایی که باید به صورت تکرار و افتخار نیاز داشته باشید ، و کارهای فرعی را که با گذشت زمان ، بیشتر و خاص تر خواهد شد.

شما باید بتوانید همه این موارد را به سرعت و به راحتی در اختیار مشتری و تیم های خود قرار دهید و باید این کار را به فرمی انجام دهید که به اندازه کافی ساده برای درک همه طرفین و همچنین برای ویرایش باشد.

می توانید از Google Sheets ، Trello ، Workzone ، Basecamp یا هر آنچه را که ترجیح می دهید استفاده کنید. ابزار خاص به اندازه روش شما برای استفاده از آن مهم نیست.

باید فوراً برای همه طرفها در مورد چگونگی مطالعه برنامه و در صورت لزوم ایجاد تغییرات روشن باشد. همچنین باید واضح باشد:

  • کدام وظیفه به چه کسی محول شده است.
  • کدام کارها از اول دنبال می شوند.
  • کدام کارها در حال تکرار ، برنامه ریزی ، در حال انجام و اتمام هستند.
۵ مورد که هر استراتژی سئو به آن نیاز دارد

۳٫ درک شرکت

چه شما یک سئو داخلی باشید و چه برون سپاری ، شما باید درک کاملی از شرکت داشته باشید تا هر استراتژی سئو موفقیت آمیز باشد. شما باید بدانید که برای به دست آوردن بیشترین ارزش جستجوگرها ، از چه نقاط قوتی می توانید استفاده کنید ، چه تاکتیکی برای هویت برند بهتر است و چه راه هایی در مسیرانتخابی استراتژی شما است.

در اینجا مهمترین عواملی که هنگام تدوین استراتژی خود باید در نظر بگیرید:

پیشنهاد فروش بی نظیر محصول چیست؟

ممکن است ما به یک خط از محصولات یا یک محصول واحد مراجعه کنیم ، اما هرچه ممکن است باشد ، باید بدانیم که چه چیزی شرکت ما را متفاوت می کند تا هر استراتژی کار کند. این به شدت روی انواع دسترسی که معقول است ، نوع مخاطبانی که می خواهیم پرورش دهیم ، نوع کلمات کلیدی مورد نظر ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد و موارد دیگر.

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   راهنمای نهایی ساختار URL ها برای سازگاری بیشتر با سئو

دید شرکت چیست؟

اگر بخواهیم نوع موجهایی را ایجاد کنیم که بر دید در موتورهای جستجو تأثیر بگذارد ، باید عمیق تر از این بدانیم که در کدام صنعت هستیم و می خواهیم سود دهیم. برای جستجوی ایده هایی که اهداف و معیارهای استراتژی شما را هدایت کند ، در آن بیانیه عمیق حفر کنید. اگر بیانیه دیداری شما این کار را برای شما انجام نمی دهد ، ممکن است بخواهید برای ایجاد یک بیانیه چشم انداز جدید برای کمپین خود ، که در خدمت هدف است ، در نظر بگیرید.تبلیغاتادامه خواندن زیر

این شرکت واقعاً در حال حاضر صدمه دیده است؟

این یکی از مواردی است که به نظر می رسد می توانید زود از آن اجتناب کنید ، اما همیشه اگر نابود نشود ، یک استراتژی سئو (یا بخش یا مشارکت) را نابود خواهید کرد. درک کنید که شرکت واقعاً چه چیزی را باید ببیند و واقعاً نمی تواند قبل از اینکه به یک استراتژی متعهد شوید ، در آن جای بگیرد.

۴- درک مخاطب

شما باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند ، و این بدان معناست که چیزی بیشتر از آنچه در جستجوی کلمات کلیدی هستید ، بسیار زیاد است.

در اینجا چند چیز که شما نیاز به تعیین آنها دارید را ذکر می کنیم :

آنها چقدر پذیرش بازاریابی ، فروش و غیره را دارند؟

اگر تا به حال در صنعت خودیاری چیزی مصرف کرده اید ، شاید متوجه شده اید که “گوروهای” راحت در آن صنعت حاضرند تا مخاطبان خود را ارتقا دهند ، حتی یک قسمت اختصاصی از یک ارائه پولی را برای تبلیغات سایر محصولات خود صرف می کنند. از طرف دیگر ، اگر تاکنون وقت خود را صرف پیوند دادن به هر چیز دیگری در Reddit کرده اید ، می دانید که آنها به هیچ وجه نسبت به هر نوع تبلیغ حساس هستند. این چیزی است که شما باید هنگام توسعه استراتژی خود از آن بسیار آگاه باشید.تبلیغاتادامه خواندن زیر

سطح دانش آنها چیست؟

آیا شما با افرادی صحبت می کنید که همه چیز را در مورد موضوع خود می دانند و هرکسی را که می خواهد مطالب مقدماتی را به اشتراک بگذارد خنداند؟ آیا شما با افرادی صحبت می کنید که کاملاً از محاصره صنعت غافل هستند؟

آنها چقدر به صنعت نزدیک هستند؟

آیا مخاطبان شما (B2C) یا مشاغل (B2B) هستند؟ آیا این افراد از نزدیک با صنعت شما یا تقریباً کاملاً خارج از آن آشنا هستند؟ آیا آنها علاقه مند هستند که بیشتر در مورد صنعت بدانند ، یا فقط به این اهمیت دارند که محصولات شما چگونه می توانند از آنها سود ببرند؟

شاید این پست هم برایتان جالب باشد :   چگونه و چرا باید محتوای قدیمی خود را بهبود یا حذف کنید، جان مولر توضیح میدهد

۵- اهداف دقیق

برای اینکه یک هدف مفید واقع شود ، باید دقیق باشد و برای اینکه دقیق تر باشد ، ما باید بیشتر روی قسمتهای کاری و چگونگی قرارگیری آنها در کنار هم تمرکز کنیم تا روی یک دلار خاص.

هنگامی که معیارها و KPI های خود را انتخاب می کنیم ، باید متفکر باشیم .

بله ، ما می خواهیم درآمد سریعتر از هزینه ها افزایش یابد ، و بله ، تعیین هدف مالی می تواند مفید باشد. ما قطعاً باید اهدافی را تعیین کنیم که محدودیت زمانی داشته باشد.تبلیغاتادامه خواندن زیر

با این حال ، یک استراتژی در مورد دستیابی به اهدافی است که تأثیر خاصی در شرکت ، جهت و آینده آن و نحوه عملکرد خود تجارت دارد. این بدان معناست که معیارهای ما باید آنچه را که خود قطعات کار اتفاق می افتد منعکس کنند. این می تواند به معنای پیوندها و اقتدار باشد ، می تواند به معنای رتبه بندی باشد ، یا می تواند به معنای ترافیک جستجوی ارگانیک باشد.

نکته این است که ، همه باید درباره آنچه معیارها معنی می دهد و به همین دلیل توافق کنند.

من به ارزش اهداف وظیفه محور بیش از اهداف KPI اعتقاد دارم. دلیل آن این است که ، به خصوص وقتی صحبت از بازاریابی ورودی و سئو انجام شود ، تأثیر ما بر KPI غیر مستقیم است. به همین دلیل ، من معتقدم که اهداف را برای پروژه ها تعیین می کنم ، به اهداف خود عمل می کنم ، سپس تأثیر را اندازه گیری می کنم و استراتژی را در پاسخ تنظیم می کنم.

این رویکردی است که به احتمال زیاد منجر به دانش و بهینه سازی واقعی می شود ، در حالی که بر خلاف یافتن راه هایی برای دستکاری KPI ها در حالی که چشم از تأثیر بلند مدت نمی بینید.

نتیجه

تقریباً هر استراتژی SEO می تواند از این پنج مورد بهره ببرد. آنها را در چارچوب خود بسازید و آنها را به بخشی از روش انجام کار تبدیل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.